STRONA GŁÓWNA · FILM PROMUJĄCY - "ZSS w Żninie zaprasza" · BIP · KONTAKT · DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI · MONITORING · RODO 30-11-2022 15:47:24

Oferta zajęć dla dzieci z diagnozą autyzmu

FILM PROMUJĄCY - "ZSS w Żninie zaprasza"

Podręczniki - SZKOŁA PODSTAWOWA
Podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA

Witamy na oficjalnej stronie Zespołu Szkół Specjalnych w Żninie
news: szkola3.jpg news: szkola1.jpgnews: szkola2.jpg

W skład Zespołu Szkół wchodzą:

Branżowa Szkoła I Stopnia Specjalna
Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy

EPUAP - adres Elektronicznej Skrytki
Podawczej: /zss_znin/SkrytkaESP

news: logotypszkoly.jpg

news: bezpieczneferie2022.jpg
Śniadanie daje moc 2022
2022-2023
Dnia 8 listopada uczniowie wraz z nauczycielami przystąpili do ogólnopolskiej akcji "Śniadanie daje moc". W naszej szkole jest to połączone z programem edukacyjnym " Zdrowie na talerzu". W tym dniu realizowane były pogadanki o zdrowym odżywianiu oraz wspólne zdrowe śniadanie. Koordynatorzy: M . Dytman, A. Kobusińska, J. Witkowska. Bardzo dziękujemy wszystkim nauczycielom za przyłączenie się do akcji.
🍎🍌🍒

news: 2.jpg

Warsztaty z pieskami

🐕‍🦺 Warsztaty z pieskami  🐕

Dziś Dzień Kundelka mieliśmy przyjemność wziąć udział w zajęciach dogoterapii, które przeprowadził dla nas pan Paweł Szok ze swoimi psami: Tekilą i Laylą.
Organizatorzy: pani Magda Cz. I Dominika H.

Warsztaty z pieskami
2022-2023
25 października (wtorek) zapraszamy najmłodszych uczniów na warsztaty z pieskami 🐕🐕‍🦺które przeprowadzi dla nas pan Paweł Szok.
Pomóż nam nakarmić naszych czteronożnych gości i przynieś suchą karmę lub przysmaki dla piesków.

news: uratujzycie.jpg
Dzień Papieski
2022-2023
Dzień Papieski,to czas,w którym wyrażamy wdzięczność za pontyfikat Papieża Polaka. Wydarzenie w tym roku przypadło dokładnie w 44 rocznicę wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową,to jest 16 października.
Nasi uczniowie, choć osobiście nie znali Ojca świętego,to w ostatnich dniach mieli okazję zapoznać się z Jego sylwetką, poznając życiorys,bogactwo nauczania ponad 26 letniego pontyfikatu. Dzieci  i młodzież rozwiązywały krzyżówki, zagadki,quizy, śpiewały ulubioną piosenkę Jana Pawła II "Barkę". Przygotowaliśmy także prace plastyczne i okolicznościową gazetkę.
news: funka2022.jpg
"Zapobiegamy pożarom"
2022-2023
   Uczniowie Zuzanna Marek i Jan Wolanowski wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Zapobiegamy pożarom". Praca Janka została wyróżniona na poziomie gminnym i przeszła do etapu powiatowego. Brawo Janek🤗 Trzymamy kciuki✊️Uczniowie wykonywali prace pod kierunkiem pani Magdy i Lilianny.

news: uratujzycie.jpg
Dzień Nauczyciela
13.10.2022 dzięki gościnności pani Agnieszki Górskiej -Tomaszewskiej i członków Rady Rodziców mogliśmy miło spędzić Integracyjny Dzień Nauczyciela i Pieczonego Ziemniaka na Ranczu Tomaszówka w Czewujewie. Podczas pikniku uczestniczyliśmy w wielu konkurencjach sportowych zorganizowanych przez pana Michała, Roberta i panią Magdę o oprawę muzyczną i zabawy taneczne dbała jak zawsze pani Kasia i pan Piotr. Dobrze się bawiliśmy i ten dzień zostanie w naszej pamięci na długo. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za zaangażowanie.

news: drzwiotwarte22.jpg

"Uratuj Życie"
2022-2023

Uczniowie klasy ósmej i I branżowej pod opieką pani Magdy i Dominiki wzięli udział w Powiatowym Konkursie Pierwszej Pomocy "Uratuj Życie".

news: funka2022.jpg
Dzień Drzewa
2022-2023
Z okazji Dnia Drzewa odwiedził nas Pan podleśniczy Hubert Dębowski. Uczniowie uczestniczyli w warsztatach podczas których nauczyli się rozpoznawać gatunki drzew, grzybów jadalnych i zwierząt żyjących w lesie.
Raz jeszcze dziękujemy za współpracę i ogrom wiedzy przekazanej naszym uczniom.
Organizatorzy:
Pani Dominika i Magda
news: pieczonyziemniak2019.jpg
Więcej zdjęć - proszę kliknąć w foto powyżej.
Strona 1 z 53 1 2 3 4 > >>

Webdesign Tomasz Jaworski © 2021/2022