STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI · MONITORING · KONTAKT · RODO 09-05-2021 10:37:56
Nawigacja

KADRA

HISTORIA

WYDARZENIA

GALERIE ZDJĘĆ

PEDAGOG, PSYCHOLOG, LOGOPEDA

STOWARZYSZENIE "KAPITAŁ ZAUFANIA"

ŚWIETLICA

BIBLIOTEKA SZKOLNA

GRANTOWE ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

PROJEKTY UNIJNE * PROJEKTY RZĄDOWE *

ARTYKUŁY- publikacje nauczycieli

LINKOWNIA
SZUKAJ NA STRONIE

VO QUYEN Szkoła Wietnamskiej Sztuki Walki


Podręczniki - SZKOŁA PODSTAWOWA
Podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA PO SZK. PODSTAWOWEJ
Podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA PO GIMNAZJUM

UCZNIOWIE I RODZICE - NAUCZYCIELOM
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 1
Najnowszy Użytkownik: tj
Jasełka
WYDARZENIA 2009/2010Czas Świąt Bożego Narodzenia jest okresem wyjątkowym dla każdego, jest czasem miłości, zgody, pojednania. Również w naszej szkole uczniowie jak co roku o tej porze gorączkowo przygotowują się do tych pięknych Świąt. Wyrazem tego są spotkania opłatkowe w klasach z wychowawcami, a także przygotowania od wielu tygodni - właśnie na tę okoliczność, a następnie wspólnie przeżywane przez całą społeczność szkolną - jasełka bożonarodzeniowe.
     Tym razem uczniowie oprócz tradycyjnych postaci przychodzących do szopki betlejemskiej wcielili się w bohaterów bajek: Czerwony Kapturek, Pinokio, Pszczółka Maja, Jaś i Małgosia, Kopciuszek, Dziewczynka z zapałkami. Każda bajkowa postać jak najpiękniej składała pokłon Dzieciątku.
     Po występie młodych aktorów świąteczne i bardzo ciepłe słowa skierował do uczniów dyrektor Grzegorz Koziełek oraz gość, który rokrocznie odwiedza nas w tym świątecznym czasie - ksiądz proboszcz Stanisław Talaczyński. Tradycyjnie ksiądz proboszcz pobłogosławił opłatki, którymi dzielono się składając sobie życzenia wielu łask płynących od Nowonarodzonego Jezusa.
      Śpiew kolęd oraz dzięki życzliwości i wsparciu wielu osób - odwiedziny św. Mikołaja - były dopełnieniem tego wtorkowego przedpołudnia.
news: Jaselka11.JPG  news: jaselka22.jpg
Zegar & Kalendarz
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

Zespół Szkół Specjalnych w Żninie
Webdesign Tomasz Jaworski © 2019/2020
kontakt:
jawor.antom@gmail.com