STRONA GŁÓWNA · FILM PROMUJĄCY - "ZSS w Żninie zaprasza" · BIP · KONTAKT · DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI · MONITORING · RODO 28-03-2024 12:33:55

Konkurs poezji religijnej w Zespole Szkół w Szubinie
WYDARZENIA 2009/2010     Kolejny raz szkoła nasza została zaproszona do udziału w Międzyszkolnym Konkursie Poezji Religijnej w Szubinie. Cel, który przyświeca konkursowi od wielu lat to rozpowszechnienie poezji religijnej wśród dzieci i młodzieży, a także integracja środowisk. W konkursie wzięli udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów z czterech placówek - Karnowa, Kcyni, Szubina i Żnina. Młodzież prezentowała utwory pisane wierszem związane tym razem z życiem i działalnością Pana Jezusa.
     Radość nasza była wielka, kiedy jury konkursowe przyznało zarówno w kategorii szkół podstawowych jak i gimnazjalnych pierwsze miejsca naszym uczennicom Kindze Bonnej oraz Karolinie Stróżyńskiej, które obdarowane zostały dyplomami oraz upominkami.
Uczniów przygotowała pani Violetta Czekaj