STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI · MONITORING · KONTAKT · RODO 09-05-2021 10:38:28

Podręczniki - SZKOŁA PODSTAWOWA
Podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA PO SZK. PODSTAWOWEJ
Podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA PO GIMNAZJUM

Imprezy integracyjne w Zespole Szkół Specjalnych
WYDARZENIA 2010/2011

Konkurs recytatorski: „Śmieszne wierszyki na splątane języki”.

W dniu 11 maja 2011 do ZSS zostały zaproszone dzieci z przedszkoli: Miejskiego Przedszkola nr 2 i z Przedszkola Sióstr Służebniczek NMP.

Zarówno przedszkolaki jak i uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych recytowali wiersze Jana Brzechwy. Komisja konkursowa nagrodziła wszystkich uczestników wręczając im wyróżnienia i nagrody rzeczowe.

Obie grupy przygotowały również przedstawienia okolicznościow, przy których wszyscy bawili się znakomicie.

news: konkurs recytatorski01.jpg news: konkurs recytatorski02.jpg news: konkurs recytatorski03.jpg

III edycja międzyszkolnego konkursu dla uczniów Szkół Przysposabiających do Pracy „Przez zielone okulary”.

Jest to kolejna impreza integracyjna jaka odbyła się w Zespole Szkół Specjalnych. Gościliśmy uczniów szkół PDP z Bydgoszczy, Karnowa, Inowrocławia, Strzelna.

Uczniowie rozwiązywali zadania i testy teoretyczne, nie obyło się również bez zadań praktycznych, którymi w tym roku były mini zawody sportowe.

news: konkursPDP01.jpg news: konkursPDP02.jpg