STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI · MONITORING · KONTAKT · RODO 09-05-2021 10:28:27
Nawigacja

KADRA

HISTORIA

WYDARZENIA

GALERIE ZDJĘĆ

PEDAGOG, PSYCHOLOG, LOGOPEDA

STOWARZYSZENIE "KAPITAŁ ZAUFANIA"

ŚWIETLICA

BIBLIOTEKA SZKOLNA

GRANTOWE ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

PROJEKTY UNIJNE * PROJEKTY RZĄDOWE *

ARTYKUŁY- publikacje nauczycieli

LINKOWNIA
SZUKAJ NA STRONIE

VO QUYEN Szkoła Wietnamskiej Sztuki Walki


Podręczniki - SZKOŁA PODSTAWOWA
Podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA PO SZK. PODSTAWOWEJ
Podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA PO GIMNAZJUM

UCZNIOWIE I RODZICE - NAUCZYCIELOM
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 1
Najnowszy Użytkownik: tj
III Przegląd Twórczości Literatury Dziecięcej „Słowa niosą radość”
Wydarzenia 2012/2013

Dnia 23 maja 2013 roku w Zespole Szkół Specjalnych w Żninie odbył się III Przegląd Twórczości Literatury Dziecięcej „Słowa niosą radość”. W tym roku prezentowano wiersze Marii Konopnickiej.

Do udziału w Przeglądzie organizatorzy zaprosili uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 z Zespołu Publicznych Szkół nr 1 w Żninie, uczniów z Niepublicznej Szkoły Podstawowej z Zespołu Szkół Niepublicznych w Bożejewicach, przedszkolaków z Przedszkola Zgromadzenia Sióstr Służebniczek N.P. N.M.P im. Błogosławionego Edmunda Bojanowskiego oraz przedszkolaków z Przedszkola Miejskiego nr 2 w Żninie. W Przeglądzie brali też udział uczniowie z ZSS w Żninie.

Przegląd otworzył występ Szkoły Przysposabiającej Do Pracy. Młodzież zaprezentowała wiersz „Stefek Burczymucha” w niekonwencjonalnej formie – rapując jego treść. Następnie odbył się konkurs. W kategorii przedszkola pierwsze miejsce zajął Gabriel Malak z Przedszkola Sióstr Służebniczek, drugie Iga Kończal również z tego samego przedszkola, a trzecie Antonina Marynowska z Przedszkola Miejskiego nr 2. W kategorii szkoły przyznano trzy pierwsze miejsca, które zajęły Zuzanna Karamol i Julia Kurek ze Szkoły Podstawowej nr oraz Kinga Wiśniewska z ZSS. Trzy drugie miejsca, które zajęły Julia Pałecka z Zespołu Szkół Niepublicznych w Bożejewicach, Oliwia Sowa ze Szkoły Podstawowej nr 1 oraz Aleksandra Plewa z ZSS. Przyznano dwa miejsca trzecie, które zajęli Maja Piekarska ze Szkoły Podstawowej nr 1 i Damian Liskowski z ZSS. Otrzymali oni dyplomy i nagrody. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali wyróżnienia z nagrodami za udział w III Przeglądzie Literatury Dziecięcej. Zaproszonym placówkom wręczono podziękowania.

Przegląd zakończył się występem Filharmonii. Organizatorkami Przeglądu były nauczycielki Sylwia Najkowska, Małgorzata Małecka, Katarzyna Siwak i Maria Niedźwiedzka.


news: slowaniosaradosc2013.jpg

Zegar & Kalendarz
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

Zespół Szkół Specjalnych w Żninie
Webdesign Tomasz Jaworski © 2019/2020
kontakt:
jawor.antom@gmail.com