STRONA GŁÓWNA · FILM PROMUJĄCY - "ZSS w Żninie zaprasza" · BIP · KONTAKT · DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI · MONITORING · RODO 29-03-2024 11:57:37

XI Dzień Godności Osób Niepełnosprawnych
WYDARZENIA 2013/2014

Dnia 27 maja 2014 odbył się XI Dzień Godności Osób Niepełnosprawnych na który jak co roku otrzymaliśmy zaproszenie.

Impreza odbyła się na Stadionie Miejskim.

Wzięli w niej udział uczniowie klas I, II i III Przysposabiającej do Pracy wraz z nauczycielami.

Po uroczystym powitaniu mogliśmy podziwiać występy artystyczne indywidualne i grupowe gości z innych placówek.

Część główna okazała się bardzo atrakcyjna dla naszych uczniów. Mogliśmy brać udział w loterii fantowej, pokazach orgiami i paralotni, przejechać się Fuadem i na wysięgniku strażackim. Zainteresowanie wzbudził policyjny radiowóz, któremu uczniowie mogli przyjrzeć się z bliska, usiąść za kierownicą i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Impreza zakończyła się dyskoteką. Wróciliśmy do szkoły bardzo zadowoleni zwłaszcza, że pogoda nas nie zawiodła.