STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI · MONITORING · KONTAKT · RODO 09-05-2021 10:10:21
Nawigacja

KADRA

HISTORIA

WYDARZENIA

GALERIE ZDJĘĆ

PEDAGOG, PSYCHOLOG, LOGOPEDA

STOWARZYSZENIE "KAPITAŁ ZAUFANIA"

ŚWIETLICA

BIBLIOTEKA SZKOLNA

GRANTOWE ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

PROJEKTY UNIJNE * PROJEKTY RZĄDOWE *

ARTYKUŁY- publikacje nauczycieli

LINKOWNIA
SZUKAJ NA STRONIE

VO QUYEN Szkoła Wietnamskiej Sztuki Walki


Podręczniki - SZKOŁA PODSTAWOWA
Podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA PO SZK. PODSTAWOWEJ
Podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA PO GIMNAZJUM

UCZNIOWIE I RODZICE - NAUCZYCIELOM
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 1
Najnowszy Użytkownik: tj
V Przegląd Twórczości Literatury Dziecięcej „Słowa niosą radość”
WYDARZENIA 2014/2015

Dnia 14 maja (czwartek) 2015r. w naszej szkole już po raz piąty odbył się Przegląd Twórczości Literatury Dziecięcej „Słowa niosą radość”, który w tym roku przebiegał pod hasłem „Co słychać w wierszach?”.

Do udziału w Przeglądzie organizatorzy zaprosili uczniów klasy 3b ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Śniadeckiego w Żninie, dzieci z oddziału zerowego Niepublicznej Szkoły Podstawowej z Zespołu Szkół Niepublicznych w Bożejewicach, dzieci 6-letnie z Przedszkola Miejskiego nr 2 w Żninie oraz dzieci z Przedszkola Niepublicznego „U Boba”. W Przeglądzie brali też udział uczniowie ZSS w Żninie.

Przegląd otworzył występ grupy 6-latków z Przedszkola Miejskiego w Żninie. Następnie odbył się konkurs  recytatorski. Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie i przyznała nagrody w dwóch kategoriach - przedszkola i szkoły. W kategorii szkoły przyznano dwa pierwsze miejsca, zdobyli je Wojciech Czekaj ze Szkoły Podstawowej nr 2 i Patryk Kijewski z ZSS. Drugie miejsce otrzymali Zofia Katafiasz ze Szkoły Podstawowej nr 2 oraz Bartek Lemański i Damian Jarczaszek z ZSS. Trzecie miejsce przypadło Wiktorii Rynarzewskiej z ZSS. W kategorii przedszkola przyznano dwa pierwsze miejsca dla Julii Budziszewskiej z oddziału zerowego Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Bożejewicach i Adama Siwaka z Przedszkola Miejskiego nr 2 w Żninie. Drugie miejsca zajęli Marianna Jułga z Przedszzkola Miejskiego nr 2 oraz Olgierd Pawłowski z Przedszkola „ U Boba”. Trzecie miejsce zajęli Maria Wysocka z oddziału zerowego Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Bożejewicach oraz Nina Sierszchulska z Przedszkola Miejskiego nr 2 w Żninie. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody książkowe i dyplomy, a zaproszone placówki podziękowania.

Po części konkursowej odbyły się „Zabawy ze zwierzętami” na boisku szkolnym.

Stajnia Podgórzyn, której właścicielem jest Pani Anna Kokocha przyjechała z kucykiem „Centem” i koniem „Siwym”.  Pani Elżbieta Januszyk z Bydgoszczy właściciel „Alpakowej Stajenki” przyjechała z dwoma  alpakami. Zostały przeprowadzone zajęcia z zakresu alpakoterapii oraz jazda konna. Jednocześnie odbywało się malowanie twarzy i robienie tatuaży. Wszystkie dzieci otrzymały balony. które przygotowała w różnych kształtach (zwierzęta, pojazdy) Pani Sylwia Czochorowska z Przedszkola  „U Boba”.

Organizatorkami Przeglądu były: Sylwia  Słota Małgorzata Małecka, Lilianna Kwaśniewska i Aleksandra Przywara.

Zegar & Kalendarz
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

Zespół Szkół Specjalnych w Żninie
Webdesign Tomasz Jaworski © 2019/2020
kontakt:
jawor.antom@gmail.com