STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI · MONITORING · KONTAKT · RODO 09-05-2021 09:42:11
Nawigacja

KADRA

HISTORIA

WYDARZENIA

GALERIE ZDJĘĆ

PEDAGOG, PSYCHOLOG, LOGOPEDA

STOWARZYSZENIE "KAPITAŁ ZAUFANIA"

ŚWIETLICA

BIBLIOTEKA SZKOLNA

GRANTOWE ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

PROJEKTY UNIJNE * PROJEKTY RZĄDOWE *

ARTYKUŁY- publikacje nauczycieli

LINKOWNIA
SZUKAJ NA STRONIE

VO QUYEN Szkoła Wietnamskiej Sztuki Walki


Podręczniki - SZKOŁA PODSTAWOWA
Podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA PO SZK. PODSTAWOWEJ
Podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA PO GIMNAZJUM

UCZNIOWIE I RODZICE - NAUCZYCIELOM
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 1
Najnowszy Użytkownik: tj
„Masz pomysł - podziel się posiłkiem” informacje o projekcie
Masz pomysł - podziel się posiłkiem

Nasza szkoła znalazła się wśród 32 placówek w Polsce, które otrzymały 5 tysięcy złotych z programu grantowego firmy DANONE na wsparcie najlepszych pomysłów na dożywianie dzieci i młodzieży.

Głównym celem tego programu jest wyeliminowanie niedożywienia wśród dzieci i młodzieży naszej placówki .W ramach projektu będą zorganizowane warsztaty, które mają poszerzyć wiedzę naszych podopiecznych dotyczącą zdrowego odżywiania, wsparcie aktywności fizycznej i kształtowanie umiejętności niezbędnych do utrzymania zdrowia i kondycji fizycznej.

Realizację projektu pt. „Rozgrywki z Danonem” rozpoczęliśmy 2 stycznia 2008r. , a zakończymy 30 czerwca 2008r.

24 stycznia 2008r. uczniowie spotkają się z paniami z Koła Gospodyń Wiejskich w Jadownikach Rycerskich przy pomocy, których dzieci i młodzież będą przygotowywać potrawy kuchni regionalnej Pałuk.

W lutym smakołyki kuchni regionalnej zostaną opisane, a przepisy na te potrawy znajdą się w kalendarzu, nad wykonaniem którego czuwać będzie pani mgr Elżbieta Ziółkowska

W marcu pani mgr Janina Witkowska przeprowadzi zajęcia warsztatowe pt. „Zdrowie na talerzu”, a w kwietniu pani mgr Wioletta Łożyńska będzie wspólnie z uczniami przygotowywała sałatki owocowe i surówki warzywne.

W maju pani Magdalena Czaplicka-Wodyńska, zorganizuje konkurs plastyczny pt. „Zrobiłem to dla siebie”. W którym dzieci i młodzież wybiorą trzy najładniejsze prace i przekażą je firmie DANONE.

W czerwcu kulminacyjnym punktem projektu będzie integracyjny dzień sportu, w którym wezmą udział reprezentanci każdej z klas rywalizując między sobą w atrakcyjnych konkurencjach sportowych. Zwycięska reprezentacja klasy otrzyma tytuł „NAJBARDZIEJ SPRAWNEJ FIZYCZNIE KLASY W SZKOLE”.

Na zakończenie dnia sportu reprezentacja uczniów naszej szkoły, pod okiem pana mgr Piotra Przywary, rozegra mecz piłki nożnej z KS Pałuczanka Żnin.

Foto z przeprowadzonych działań - kliknij tutaj!

Koordynator projektu- Magdalena Czaplicka-Wodyńska

Zegar & Kalendarz
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

Zespół Szkół Specjalnych w Żninie
Webdesign Tomasz Jaworski © 2019/2020
kontakt:
jawor.antom@gmail.com