STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI · MONITORING · KONTAKT · RODO 09-05-2021 09:58:41

Podręczniki - SZKOŁA PODSTAWOWA
Podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA PO SZK. PODSTAWOWEJ
Podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA PO GIMNAZJUM

Konkurs „Genialne portrety na Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzny“
2020-2021

Klasa I-III Przysposabiająca do Pracy pod kierunkiem nauczycieli p. Lilianny Kwaśniewskiej i p. Małgorzaty Małeckiej zorganizowała konkurs „Genialne portrety na Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzny“. Kolaże z gazet przedstawiające nauczycieli i pracowników szkoły, wykonane przez uczniów tejże klasy na zajęciach z przysposobienia do pracy, zostały umieszczone na gazetce w holu szkoły. Konkurs obejmuje wszystkie klasy ZSS w Żninie. Uczniowie muszą rozpoznać jak największą liczbę nauczycieli i pracowników szkoły z imienia i nazwiska. Należy przyporządkować imię i nazwisko osoby do danego numeru z kolażu. Listę odgadniętych portretów należy złożyć w sali nr 9. Termin składania list do 10 marca. Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi 11 marca. Dla klas, które odgadną największą liczbę osób przewidziane są atrakcyjne nagrody.

news: portretykonkurs.jpg