STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI · MONITORING · KONTAKT · RODO 09-05-2021 09:25:02

Podręczniki - SZKOŁA PODSTAWOWA
Podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA PO SZK. PODSTAWOWEJ
Podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA PO GIMNAZJUM

IV edycja międzyszkolnego konkursu geograficzno – ekologicznego „Nasza Planeta”
WYDARZENIA 2010/2011

18.05.2011 r. Zespole Szkół Specjalnych w Żninie odbyła się IV edycja międzyszkolnego konkursu geograficzno – ekologicznego „Nasza Planeta”. W konkursie wzięło udział pięć placówek z województwa kujawsko – pomorskiego (Zespół Szkół Specjalnych w Żninie, Zespół Szkół Specjalnych z Inowrocławia, Ośrodek Szkolno Wychowawczy im. Janusza Korczaka z Szerzaw, Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Marii Grzegorzewskiej nr 3 z Bydgoszczy, Zespół Szkół Specjalnych z Karnowa).

Głównym celem konkursu było propagowanie postaw proekologicznych wśród młodzieży. Ponadto spotkanie niniejsze umożliwiło młodzieży usystematyzowanie oraz poszerzenie wiedzy z zakresu geografii oraz ekologii oraz stanowiło doskonała okazję do wzajemnej integracji.

Konkurs składał się z dwóch etapów: części teoretycznej polegającej na rozwiązaniu testu oraz części plastycznej, podczas której młodzież malowała obrazy pod hasłem „Ziemia jest piękna!”.

I miejsce w konkursie zajęła młodzież z Ośrodka Szkolno – Wychowawczego z Bydgoszczy, II miejsce młodzież z Ośrodka Szkolno – Wychowawczego z Szerzaw i III miejsce egzekwo, młodzież z Zespołu Szkół Specjalnych w Inowrocławiu, z Zespołu Szkół w Żninie oraz Zespołu Szkół Specjalnych w Karnowie.

Konkurs odbył się dzięki wsparciu Pani Prezes Banku Spółdzielczego „Pałuki” w Żninie – Ireny Starczewskiej.

news: naszaplanet1z.jpg news: naszaplanet2z.jpg