STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI · MONITORING · KONTAKT · RODO 09-05-2021 10:15:19
Nawigacja

KADRA

HISTORIA

WYDARZENIA

GALERIE ZDJĘĆ

PEDAGOG, PSYCHOLOG, LOGOPEDA

STOWARZYSZENIE "KAPITAŁ ZAUFANIA"

ŚWIETLICA

BIBLIOTEKA SZKOLNA

GRANTOWE ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

PROJEKTY UNIJNE * PROJEKTY RZĄDOWE *

ARTYKUŁY- publikacje nauczycieli

LINKOWNIA
SZUKAJ NA STRONIE

VO QUYEN Szkoła Wietnamskiej Sztuki Walki


Podręczniki - SZKOŁA PODSTAWOWA
Podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA PO SZK. PODSTAWOWEJ
Podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA PO GIMNAZJUM

UCZNIOWIE I RODZICE - NAUCZYCIELOM
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 1
Najnowszy Użytkownik: tj
Spotkanie z bajkopisarzem i Dzień Godności
WYDARZENIA 2010/2011     20 maja klasy I-II i III gimnazjum wraz z wychowawczyniami E. Dobosz i M. Małecką oraz logopedą S. Najkowską, która zorganizowała to wyjście, udały się do Biblioteki Miejskiej na spotkanie autorskie z bajkopisarzem Wiesławem Drabikiem. W spotkaniu uczestniczyły również dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2. Wiesław Drabik mieszka w Krakowie, pisze wierszowane bajeczki, pełne humoru i ozdobione pieknymi ilustracjami. Autor przyznał, że dla dzieci pisze się najtrudniej. Mimo to od lat udaje mu sie ta sztuka, a jego najbardziej znane książeczki to: Bajka o Smoku i Kraku i o tym, jak powstał Kraków, Kocie łakocie, Łakomczucha. Awantura na podwórku. Podczas spotkania pisarz czytał najśmieszniejsze fragmenty swoich bajek, zadawał zagadki, a za prawidłowe odpowiedzi uczniowie również z naszej szkoły otrzymywali nagrody, zakładki i naklejki. Po spotkaniu chętni mogli nabyć bajki autora, a po jego autograf ustawiła się długa kolejka.To spotkanie było dla nas bardzo miły przeżyciem, a zapamiętanymi śmiesznymi wierszykami uczniowie podzielili się z kolegami w szkole.     24 maja po raz ósmy odbył się Dzień Godności Osób Niepełnosprawnych na stadionie Miejskim z Żninie. Każdego roku nasza szkoła jest zapraszana na tą uroczystość i jak co roku naszą szkołę reprezentowały klasy I-II i III gimnazjum wraz z wychowawcami E. Dobosz i M. Małecką oraz S. Najkowską. 
W tym roku wśród zaproszonych gości byli uczestnicy warsztatów terapii zajęciowej ze Żnina, Szubina, Nakła i Bydgoszczy, którzy przedstawili program artystyczny.W tym czasie można było postrzelać z wiatrówki, podziwiać modele latające, oglądać prace wykonane techniką origami oraz brać udział w loterii fantowej. Policja i Straż zaprezentowały swój sprzęt. Mogliśmy zobaczyć z bliska na czym polega praca strażaka, odbył się emocjonujący pokaz rozcinania auta w którym był uwięziony podczas wypadku człowiek. Pełen wrażeń dzień zakończyła wspólna dyskoteka. Z niecierpliwością czekamy na kolejny Dzień Godności za rok, który jak zawsze jest również okazją do spotkania się i rozmowy z absolwentami naszej szkoły.
Zegar & Kalendarz
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

Zespół Szkół Specjalnych w Żninie
Webdesign Tomasz Jaworski © 2019/2020
kontakt:
jawor.antom@gmail.com