STRONA GŁÓWNA · FILM PROMUJĄCY - "ZSS w Żninie zaprasza" · BIP · DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI · MONITORING · RODO 26-04-2024 04:48:23

Jasełka - spektakl kukiełkowy
Wydarzenia 2012/2013 Piątek 21 grudnia był dniem wyjątkowym. Tę wyjątkowość można było wyczuć od samego rana, kiedy to nasi podopieczni w odświętnych strojach zasiedli w świetlicy szkolnej by uczestniczyć w przedstawieniu bożonarodzeniowym przygotowanym specjalnie na ten dzień. Spektakl kukiełkowy przybliżający istotę Świąt Bożego Narodzenia przygotowany został w całości przez dużą grupę pedagogów naszej placówki. Należy podkreślić, że aktorzy - nauczyciele bardzo się zaangażowali i włożyli wiele serca w przygotowania. Próby odbywały się w tajemnicy przed uczniami, dlatego dla naszych uczniów było dużą frajdą zobaczyć i posłuchać swoich nauczycieli w niecodziennych rolach.
W kukiełkowych jasełkach wzięli udział panie M Niedźwiedzka, M Imbiorowska, E Mielcarzewicz, S Najkowska, A Mróz, V Czekaj, E Ziółkowska, A Kobusińska, M Małecka, D Piechowiak - Jasińska, M Czerwińska, E Wagner, W Rataj oraz pan T Jaworski. Część muzyczną przygotował chórek szkolny w składzie K Stróżyńska, A Drzażdżyńska, K Cięgotura, K Andrzejewska, K Wiśniewska, K Bonna, N Kuźniarek, M Dolata, N Tokarz, K Klim - pod kierunkiem pani K Siwak.
news: kukielki.jpg
Spektakl został powtórzony dnia 3 stycznia 2013, na jasełkowye spotkanie zaprosiliśmy uczniów SP nr 2 w Żninie. Na widowni zasiadły min. dzieci z klasy I B z wychowawczynią panią E Lubik. Pierwszoklasistom występ bardzo się podobał, z uwagą śledzili kolejne sceny a występujących nagrodzili hojnymi brawami.