STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI · MONITORING · KONTAKT · RODO 09-05-2021 10:07:18

Podręczniki - SZKOŁA PODSTAWOWA
Podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA PO SZK. PODSTAWOWEJ
Podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA PO GIMNAZJUM

XIII Dzień Godności Osób Niepełnosprawnych
WYDARZENIA 2015/2016Dnia 12 maja 2016 roku zostaliśmy zaproszeni po raz kolejny do udziału w XIII Dniu Godności Osób Niepełnosprawnych. Impreza odbywała się na żnińskim stadionie. Piękna, słoneczna pogoda sprawiła, że doskonale bawiliśmy się na tej imprezie plenerowej. Program był bardzo atrakcyjny. Uczniowie naszej szkoły chętnie brali udział w proponowanych zajęciach integracyjno-rekreacyjnych i zabawach sportowych. Odbywały się pokazy sprzętu rolniczego, strażackiego, policyjnego, modeli latających i orgiami. Atrakcją dla naszych uczniów były pojazdy straży i policji, które mogli obejrzeć z bliska, posiedzieć w nich, przymierzyć stroje i posłuchać sygnałów dźwiękowych. Można było też strzelać z wiatrówki, zrobić sobie tatuaż, pomalować twarz czy wziąć udział w zawodach wędkarskich w łowieniu na sucho. Jak zawsze popularnością cieszyła się loteria fantowa, w której każdy los wygrywał nagrodę. Impreza była okazją do spotkania absolwentów szkoły oraz kolegów i koleżanek z innych placówek.
Opiekunami w czasie imprezy były panie: M. Małecka,  D. Piechowiak-Jasińska, L. Kwaśniewska i M. Dytman.