STRONA GŁÓWNA · FILM PROMUJĄCY - "ZSS w Żninie zaprasza" · BIP · DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI · MONITORING · RODO 27-04-2024 22:15:19

Edukacja zdrowotna – program profilaktyczny pt.: ,,Zdrowie na talerzu”
WYDARZENIA 2006/2007

Edukacja zdrowotnaprogram profilaktyczny pt.: ,,Zdrowie na talerzu, opracowany dla uczniów szkoły podstawowej, ma na celu dostarczanie dzieciom wiedzy na temat: prawidłowego odżywiania się i kształtowania w nich pozytywnych postaw wobec wartości zdrowia.

Bezpieczna droga!!!
WYDARZENIA 2006/2007
Wychowanie komunikacyjne – bezpieczeństwo dzieci w drodze do szkoły, jest bardzo istotnym elementem edukacji komunikacyjnej dzieci i młodzieży. Opracowany i realizowany od 2003 roku w naszej placówce projekt ,,Bezpieczna droga”, ma na celu kształtowanie w naszych uczniach - świadomego użytkownika ruchu drogowego.

Zlot - „Złoty Liść Jesieni"
WYDARZENIA 2006/2007

Dnia 30 września 2006 r grupa uczennic z naszej szkoły wraz z opiekunkami: Elżbietą Ziółkowską i Aleksandrą Przywara pojechała na Wojewódzki XXXII zlot „Złoty Liść Jesieni”, który odbył się w Modzerowie. Po przyjeździe na miejsce nasza grupa została przywitana przez organizatora Zlotu – panią Ewę Kwasek. Później dziewczęta udały się na występy, gdzie przedstawiły program słowno – muzyczny: „Barwy jesieni naszego środowiska”. Uczennice przygotowały też pracę plastyczną o tej samej tematyce.

Akcja: Sprzątanie Świata 2006
EKOLOGIA15 września cała społeczność szkolna przyłączyła się do akcji „Sprzątanie Świata”, która w tym roku przebiegała pod hasłem „świat sam sobie nie da rady, szeregujmy więc odpady”.
Konieczność prowadzenia selektywnej gospodarki odpadami, uczniom naszej placówki nie jest obca, bowiem już od trzech lat zbieramy baterie i makulaturę.
Wiemy, że nasze działania chociaż w minimalny sposób przyczyniają się do ochrony środowiska!
Bądź widoczny na drodze!
WYDARZENIA 2005/2006

W listopadzie 2005r nastąpiło podsumowanie szkolnej akcji pt: „Bądź widoczny na drodze”. Koordynatorami akcji były: mgr Janina Witkowska i mgr Małgorzata Dytman.

Jasełka 2005
WYDARZENIA 2005/2006

Dnia 22 grudnia odbyło się szkolne spotkanie jasełkowe. Program artystyczny przygotowany został przez uczniów Gimnazjum pod kierunkiem pań: mgr Anny Mróz, mgr Elżbiety Ziółkowskiej, mgr Katarzyny Gwiazdy, mgr Aleksandry Kobusińskiej.

Spotkanie wigilijne pracowników szkoły
WYDARZENIA 2005/2006

Dnia 21 grudnia odbyła się szkolna wigilia. Na zaproszenia pana dyrektora Grzegorza Koziełka przybyli nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi oraz byli pracownicy naszej placówki przebywający obecnie na emeyturze.

Apel upamiętniający śmierć Ojca Świętego
WYDARZENIA 2005/2006W dniach 5.04 i 7.04 w naszej szkole odbyły się uroczystości związane z pierwszą rocznicą śmierci Jana Pawła II. W uroczystym apelu wzięła udział cała społeczność naszej szkoły oraz zaproszeni goście ze Szkoły Podstawowej nr 2 i Zespołu Szkół Publicznych nr 1 w Żninie.
Turnus rehabilitacyjny w Zakopanem
WYDARZENIA 2005/2006

W dniach od 3 do 16 maja 2006 grupa uczniów z rodzicami oraz opiekunami: Anną Jaworską i Aleksandrą Kobusińską przebywała na turnusie rehabilitacyjnym w Zakopanem.

Dzień Mamy w naszej szkole...
WYDARZENIA 2005/2006

W dniu 25 maja odbyła się uroczystość dla Mam z okazji ich święta. Uczniowie przygotowali słodki poczęstunek. Sami upiekli placki w ramach zajęć z gospodarstwa domowego. Na zajęciach plastyczno-technicznych przygotowali kwiaty, laurki i serduszka, które wręczyli swoim Mamom. Mamy były wzruszone, a dzieciaki dumne ze swojego występu.

Występ muzyczny - „Śpiewamy razem”
WYDARZENIA 2005/2006

W dniu 30 maja 2006 roku w naszej szkole odbył się występ muzyczny zatytułowany: „Śpiewamy razem”.

Brali w nim udział uczniowie klasy I gimnazjum „życia” oraz kilku podopiecznych ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Żninie.

Strona 58 z 59 << < 55 56 57 58 59 >