STRONA GŁÓWNA · FILM PROMUJĄCY - "ZSS w Żninie zaprasza" · BIP · DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI · MONITORING · RODO 18-06-2024 10:13:02
Nawigacja


WYDARZENIA

GALERIE ZDJĘĆ

Oferta zajęć dla dzieci z diagnozą autyzmu

PEDAGOG, PSYCHOLOG, LOGOPEDA

STOWARZYSZENIE "KAPITAŁ ZAUFANIA"

ŚWIETLICA

BIBLIOTEKA SZKOLNA

GRANTOWE ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

PROJEKTY UNIJNE * PROJEKTY RZĄDOWE *

ARTYKUŁY- publikacje nauczycieli

FILM PROMUJĄCY - "ZSS w Żninie zaprasza"


Podręczniki - SZKOŁA PODSTAWOWA
Podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA


Użytkowników Online
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 1
Najnowszy Użytkownik: tj
Bądź piękna/y i zdrowa/y na wiosnę - spotkanie integracyjne
Dnia 17 kwietnia 2024 r. na uczniów naszej szkoły czekała moc atrakcji w postaci konkursów, zabaw, pląsów oraz zdrowych smakołyków przygotowanych przez rodziców oraz pizzy pieczonej pod kierunkiem pani Tereni. Uroczystość uświetniły panie Sara Otto oraz Emila Cybulska, które zadbały o makijaż i fryzury naszych uczennic. Na zakończenie imprezy wystąpił Miś Jasio z Funny Bunny Mobilna Sala Zabaw Janowiec Wielkopolski. Dyrekcja szkoły, uczniowie, organizatorzy oraz Rada Rodziców bardzo dziękują za pomoc i zaangażowanie.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji - zdjęcia znajdują się w galerii, aby obejrzeć proszę kliknąć w poniższe foto.

news: dzienzmisiem.jpg
Nasza Marzanna Recyklingowa

   Została wykonana przez uczniów klas DPD. Fotki z tworzenia Marzanny znajdują się w galerii - kliknij w foto poniżej !

news: bezplecaka24.jpg
Wiosenny aerobik
     Jak co roku w naszej szkole witaliśmy Wiosnę aktywnie.
🌷🪻🌷 
    Na sali gimnastycznej odbył się wiosenny aerobik z ćwiczeniami na mobilność z wykorzystaniem kolorowych skarpetek.
Wszyscy dobrze się bawiliśmy i poprawiliśmy swoja kondycję fizyczną...💪

news: bezplecaka24.jpg
Kiermasz wielkanocny
19 marca, jak co roku w naszej szkole odbył się kiermasz świąteczny, przygotowany przez uczniów klasy I,II,III pdp pod kierunkiem nauczycieli pani Lilianny Kwaśniewskiej i Magdaleny Czaplickiej
Miło nam ze prace naszych uczniów tak bardzo Wam się  podobają. Dziękujemy za wsparcie naszego kiermaszu🙂

news: jaselka2023.jpg
Dzień bez plecaka :)
Dzień bez plecaka w naszej szkole.
Uczniowie przyszli do szkoły bez plecaków, a swoje książki i przybory szkolne przynieśli  w  pojemnikach, pudełkach, koszykach itp. 
W ten sposób nasza szkoła przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji „No backpack day” zwiększania świadomości społeczeństwa na temat trudnych warunków bytowych oraz problemów z dostępem do edukacji milionów dzieci na całym świecie.

news: bezplecaka24.jpg

Aby zobaczyć fotorelację, kliknij w zdjęcie powyższe :)
Rekolekcje wielkopostne

    W dniach 11.03 – 13.03  odbywały się szkolne rekolekcje wielkopostne, które poprowadził dla nas ks. Marcin Maciejewski, wikariusz z Powidza. Tegorocznym hasłem przewodnim rekolekcji było:  „Eucharystia we wspólnocie  Kościoła”. W poniedziałek, pierwszego dnia, ksiądz dotknął ważnego zagadnienia  naszego życia jakim są nasze relacje z Bogiem, drugim człowiekiem i samym sobą . Kapłan  zwrócił  uwagę na naszą  świadomość obecności Boga – wiem przed Kim staję, wiem kim jestem – słabym grzesznikiem. Wskazał na wady i słabości, ale także na sposób uleczenia się z nich czyli sakramenty. Czas konferencji urozmaicony był śpiewem, grą na gitarze oraz tańcem, a pomagały nam w tym uczennice Zespołu Szkół Ekonomiczno- Handlowych  w Żninie , Ewelina, Róża i Oliwia, za co pięknie im dziękujemy. W kolejnym dniu rekolekcji spotkaliśmy się, by rozważać wydarzenia męki i śmierci naszego Zbawiciela idąc drogą krzyżową. Wędrowaliśmy korytarzami naszej szkoły wpatrując się i adorując krzyż. Drogę krzyżową przygotowali i poprowadzili  uczniowie pod kierunkiem pani Violi Czekaj.  Natomiast niesłychaną ucztę muzyczną  dla ducha przygotował zespół pod opieką pani Kasi Siwak składający się  z uczniów oraz nauczycieli, Pani Ola oraz panowie Robert, Grzegorz i Tomek grą i cudnym śpiewem przybliżyli nas ku niebu. 

Na zakończenie, w środę przyjęliśmy sakrament pokuty, by następnie wziąć udział w eucharystii wieńczącej czas rekolekcji.

news: bezplecaka24.jpg

Więcej zdjęć ? - kliknij w powyższe foto !  :))


Dzień Kobiet
Z okazji 100-lecia obchodów Dnia Kobiet w Polsce panie Magda Czaplicka i Ania Kurek przygotowały dla uczniów quiz o tematyce obchodów  Dnia Kobiet. Klasy wykazały się dużą wiedzą i świetnie poradziły sobie ze wszystkimi zadaniami. Pierwsze miejsce zajęła klasa IV- VIII pani Ani Mróz, drugie miejsce klasa I-IIIa branżowa pani Grażyny Ślęzak i trzecie miejsce klasy PdP pani Teresy Paradowskiej i Małgorzaty Dytman.
Gratulacje dla wszystkich klas uczestniczących bo wykazaliście się dużą wiedzą.
news: dzienkobiet242.jpeg


Samorząd Uczniowski z okazji Dnia Kobiet z pomocą pań Magdy Czaplickiej i Ani Felcyn przygotował koperty z życzeniami dla wszystkich pań i koleżanek, które zawisły w naszej szkole.
news: dzienkobiet241.jpg
Walentymki 2024
💗Walentynki w naszej szkole z tej okazji tradycyjnie działała poczta walentynkowa. Podczas długiej przerwy były wręczane walentynki. Oprócz poczty walentynkowej uczniowie i nauczyciele mogli skorzystać z  wróżb miłosnych ukrytych w czerwonych balonach, a także stworzyliśmy wspólnie walentynkowe serce ze zdjęć uczniów. 
Wszystko odbywało się w miłej atmosferze i przy nastrojowej, miłosnej muzyce.

news: walentynki2024.jpg
Bal karnawałowy

30 stycznia w naszej szkole odbył sie bal karnawałowy. Uczniowie wcielili się w różne postacie bajkowe:  księżniczki, wróżki, koty, krówki, pszczółki, lekarza, policjanta czy strażaka. Przebierańcy świetnie bawili się uczestnicząc we wspólnych zabawach, a rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Królową balu została Angelika P. a królem Jacek N.

W trakcie balu uczniowie wraz z nauczycielami dzięki życzliwości pana Mirka mieli możliwość korzystania z Fotobudki 360 GAMI, co sprawiło wielką frajdę całej społeczności szkolnej. Fotorelacja z imprezy znajduje się w galerii, aby zobaczyć proszę kliknąć w zdjęcie poniżej.

news: funka2023.jpg
Baśniowy Czas - konkurs czytania
"Baśniowy czas" - lubimy czytać.    
     Witajcie w naszej bajce, która rozpoczęła się wizytą w szkolnej bibliotece, gdzie Pan Tomek kolejny raz przedstawił nam świat książek. Każdy z uczniów wypożyczył kolejne książki, by ćwiczyć czytanie i przystąpić do klasowego konkursu czytelniczego pt. "Baśniowy czas". Emocji i przeżyć było sporo, jednak uśmiechnięte twarze są dowodem na to, że warto podejmować taki wysiłek. Zapraszamy do naszej fotorelacji....
 📚🤴📖
news: konkursczytania.jpg
Jasełka 2023 - fotorelacja

news: rozgrywki1.jpg
Strona 2 z 59 < 1 2 3 4 5 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

Zespół Szkół Specjalnych w Żninie
Webdesign Tomasz Jaworski © 2021/2022
kontakt:
jawor.antom@gmail.com