STRONA GŁÓWNA · FILM PROMUJĄCY - "ZSS w Żninie zaprasza" · BIP · KONTAKT · DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI · MONITORING · RODO 20-04-2024 11:51:24

50 - lecie Zespołu Szkół w Żninie
Fotorelacja z wydarzenia znajduje się w galerii, aby wejść proszę kliknąć poniższe zdjęcie...

news: funka2023.jpg
Zaproszenie: 50 - lecie Zespołu Szkól w Żninie

news: zaproszenie50l.jpg
news: patronathonorowy.jpg
Dzień Nauczyciela - niespodzianka od uczniów

Dziś w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Nauczyciela na wesoło.

Uczniowie wcielili się w wybranych nauczycieli i zaprezentowali się w zabawie integracyjnej "Twoja twarz wygląda znajomo".

Wszyscy bawiliśmy się wspaniale.

Fotorelacja z wydarzenia - aby zobaczyć proszę kliknąć w zdjęcie poniższe:
news: gratulacjedyr.jpg
Spotkanie rodziców uczniów z przedstawicielami ZUS w Żnini

6 października w ZSS odbyło się spotkanie rodziców uczniów z przedstawicielami ZUS w Żninie - p.Mariuszem Maćkowiakiem kierownikiem Inspektoratu i p.Marią Janowską specjalistą Wydziału Obsługi Klientów. Pani Magdalena Imbiorowska dyrektor ZSS powitała rodziców, przybyłych gości i jednocześnie podziękowała za zorganizowanie pierwszego spotkania 13 września w ZUS dla grupy naszych uczniów wraz z nauczycielami. Rodzice z zainteresowaniem przybyli na spotkanie, które dotyczyło renty socjalnej. Najpierw wysłuchali szczegółowych informacji, a następnie mogli zadawać pytania i dzielić się swoimi doświadczeniami w tym zakresie. Wszystkie informacje zostały im przekazane w jasnej i przejrzystej formie. Otrzymali wnioski wraz ze sposobem ich wypełniania. Pani Małgorzata Małecka, która była koordynatorem tego spotkania zaznaczyła, że w szkole rodzice otrzymują pomoc w przygotowaniu dokumentacji jak i wypełnianiu wniosków na komisje rentowe. Spotkanie okazało się bardzo potrzebne o czym świadczy czas jego trwania dlatego też pan kierownik zaproponował kolejne po nowym roku. Szkoła otrzymała prezenty w postaci planów lekcji dla uczniów. Bardzo dziękujemy za to spotkanie i podjęcie współpracy z naszą szkołą w tak ważnym temacie.

news: spotkaniezus.jpg

Piknik szkolny
Zapraszamy do obejrzenia więcej fotografii z pikniku - kliknij w zdjęcie poniższe:

news: gratulacjedyr.jpg
57 Żlot ZHP NS Funka 2023
W dniach 18.09.2023 - 22.09.2023 harcerze 17 Drużyny Nieprzetartego Szlaku im. J. Korczaka działającej w naszej szkole wzięli udział w corocznym Zlocie w Funce. Podczas pobytu uczestniczyli w zajęciach:  rejs statkiem Bartek po Jeziorze Charzykowskim, zajęcia rękodzielnicze -  praca z wikliną, zajęcia łącznościowe - krótkofalarstwo, zajęcia z historii Wojska Polskiego, zajęcia sportowe.
Opiekunem drużyny był dh pwd. Tomasz Jaworski

Zapraszamy do obejrzenia ciekawej fotorelacji w galerii zdjęć:
news: funka2023.jpg
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022-23
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022-23

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia, życzymy zdrowego, udanego wakacyjnego wypoczynku.

news: zakonczenieroku20222023.jpg
Samorząd Uczniowski dziękuje
2022-2023
Rok szkolny dobiega końca, więc i my podsumowując nasze działania chcielibyśmy serdecznie Wszystkim podziękować.
Dziękujemy za zaangażowanie, za wsparcie i pozytywny odbiór naszych działań.
Samorząd Uczniowski z Opiekunami

news: samozaduczniowskidziekuje.jpg
Dzień Matki, Dzień Dziecka
2022-2023
Dzień Matki i Dzień Dziecka, to piękne święta. Z tej okazji odbyły się w naszej szkole otwarte zajęcia, podczas których uczniowie pracowali razem z Rodzicami. Dziękowaliśmy też Rodzicom za trud wychowania, życzyliśmy wszystkiego, co najpiękniejsze! Dzień pełen wzruszeń i radosnych chwil pozostanie w naszej pamięci!

news: dzienmatkidziendziecka.jpg

Dzień Dziecka w naszej szkole... 🎈tydzień rozpoczęliśmy przedstawieniem "Rzepka" w wykonaniu Rodziców i Nauczycieli🎭 dziękujemy pani Kasi S., pani Ani J., panu Piotrowi P. za przygotowanie tego wydarzenia🎭
news: funka2022.jpg

Więcej zdjęć z imprez na szkolnym profilu FB.. kliknij w fotografie aby zobaczyć